Misese tsitaadid raamatuna

Mises Tsitaadid esikaas

Oleme viimase poole aasta jooksul Misese Instituudi Twitteris ja Facebookis avaldanud mitmeid Ludwig von Misese tsitaate. Nüüd on võimalik neid lugeda ka paberi peal! “Tsitaadid” on avaldatud raamatuna, mis sobib imehästi kinkimiseks sõbrale või pereliikmele, kes tunneb huvi majanduse ja ühiskonna toimimise vastu. Tsitaadid tõlkis Robert Müürsepp ja raamatu koostas Kaarle-Kullervo Klaus.

Taskuformaadis raamatut (11 x 16 cm, 48 lk.) on võimalik osta Rahva Raamatu ja Apollo poodidest. Samuti saate raamatut osta Mises Circle Tallinn üritustel, mis toimuvad igal teisel neljapäeval Shahmatt klubis (Pikk 39, Tallinn). Palun andke teada, kui raamatut kuskilt ei leia – saame soovi korral raamatut posti teel saata igale poole maailmas. Saatke meile e-mail: info@mises.ee.

P.S. Esimene eesti keeles ilmunud Ludwig von Misese raamat oli “Liberalism” 2007. aastal. Raamatu tõlkisid Kalev Kukk ja Kalev Kallemets. Ka see raamat on müügil nii Apollos kui Rahva Raamatus ja seda odavamalt kui trükivärske “Tsitaadid”.