Euroopa tudengid kaitsevad vabadust

ESFL-LOGOTänaseks on Ameerikas asutatud Students for Liberty tegutsenud juba viis aastat. Liikumise sihiks on liberaalse maailmavaate kaitsmine ja sellest huvitatud tudengite ühendamine üle maailma. Paar aastat tagasi jõuti ka üle ookeani Euroopasse ja alates tänavusest suvest on sellel Mises Circle Tallinna liikme Haver Järveoja näol olemas siinnegi kohalik esindaja.

Haver kirjutab:

18. – 22. augustil kogunesid Saksamaal Gummersbachis 51 European Students For Liberty (ESFL) kohalikku koordinaatorit 28st riigist. Koordinaatorite ülesanneteks on levitada oma riikides raamatuid, korraldada üritusi ning koondada tudengeid. Students For Liberty (SFL) on rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, mis on juhitud tudengite poolt ja suunatud tudengitele. Eesmärgiks on pakkuda noortele treeningut, võrgustikku ja ressursse edendamaks klassikalise liberalismi, libertarismi ideid. Selle aasta sügisel toimuvad 9s Euroopa riigis SFL-i regionaalsed konverentsid ning lisaks jaotatakse ligi 50 tuhat eksemplari esseekogumikku „Why Liberty ?“.

Täpsemalt saab liikumisest ja selle tänavustest üritustest lugeda ESFL-i kodulehelt. Samuti saab ESFL-i tegemistega kursis püsida läbi nende Facebooki lehekülje.

Omalt poolt soovime noortele edu ja tuult tiibadesse!